Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Skříně do kanceláře

Skříně do kanceláře

Mezi oblíbený úložný nábytek do pracovny patří určitě policové skříně. Skříně do kanceláře můžete vybírat z několika tvarového a materiálového provedení. V nabídce na INTENA.cz naleznete velké množství skříní do pracovny za velmi výhodné ceny.  Některé typy skříní jsou navíc vybaveny zásuvkami na pojezdech.     Podle počtu dveří pak můžete vybírat kancelářské skříně jednodvéřové,...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Skříně do kanceláře

Mezi oblíbený úložný nábytek do pracovny patří určitě policové skříně. Skříně do kanceláře můžete vybírat z několika tvarového a materiálového provedení. V nabídce na INTENA.cz naleznete velké množství skříní do pracovny za velmi výhodné ceny.  Některé typy skříní jsou navíc vybaveny zásuvkami na pojezdech.

 

  Podle počtu dveří pak můžete vybírat kancelářské skříně jednodvéřové, dvoudvéřové nebo třídvéřové ( trojkřídlové ).  Přístup do kancelářské skříně může být klasickým otevíráním dvířek nebo jsou v poslední době hitem skříně s posuvnými dveřmi. Pokud hledáte vhodnou skříň do pracovny, v nabídce na Intena.cz si určitě vyberete. Nabízíme pouze kvalitní nábytek do pracovny a kanceláře.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Skříně do kanceláře (81)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960