Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Židle a křesla na kolečkách

Židle a křesla na kolečkách

Kvalitní kancelářské židle na kolečkách patří k nejoblíbenějšímu vybavení každé pracovny či kanceláře. Díky pojízdným kolečkům se na židli rychle a lehce přesunete na potřebné místo. Kolečkové židle do pracovny jsou opatřeny nejrůznějšími mechanikami a velkým rozsahem možností nastavení pro co nejvyšší komfort sezení. Materiál pro kancelářské židle na kolečkách Rám kancelářské...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Židle a křesla na kolečkách

Kvalitní kancelářské židle na kolečkách patří k nejoblíbenějšímu vybavení každé pracovny či kanceláře. Díky pojízdným kolečkům se na židli rychle a lehce přesunete na potřebné místo. Kolečkové židle do pracovny jsou opatřeny nejrůznějšími mechanikami a velkým rozsahem možností nastavení pro co nejvyšší komfort sezení.

Materiál pro kancelářské židle na kolečkách

Rám kancelářské kolečkové židle může být plastový nebo kovový. Pokud jde u čalounění sedáku a opěráku, nejoblíbenější jsou látkové židle na kolečkách, které jsou cenově nejdostupnější. Kancelářské židle na kolečkách ze síťoviny zase nabízejí velkou vzdušnost a prodyšnost.

 

Elegantní nádech do vaší pracovny mohou vnést kožené kancelářské židle na kolečkách, u kterých oceníte dlouhou životnost a jednoduchou údržbu. Jelikož je pořízení takovéto židle nákladnější, je možné vybrat také koženkové židle s nižší cenou.

Způsoby nastavení židlí na kolečkách

Kloubový mechanismus patří mezi nejlevnější způsoby, kdy otáčením kloubu nastavujeme sklon a vzdálenost opěráku. Sklon sedáku se zde nedá nastavit.  A-synchronní mechanika u židle na kolečkách umožňuje pomocí dvou páček nezávisle nastavit sklon sedáku a sklon opěráku. Třetí páčkou se pak nastavuje výška židle.


Synchronní mechanika u kancelářkých židlí na kolečkách je ergonomicky nejdokonalejší a její pomocí lze nastavit současně sklon sedáku i opěradla do ideální polohy s váhovým protitlakem opěráku. Tím je zajištěno, že opěrák neustále kopíruje záda uživatele.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Židle a křesla na kolečkách (40)

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960