Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

GAZEL

Gazel je ryze česká firma zaměřená na produkci dřevěného nábytku ze smrkového, v posledních letech i bukového dřeva. Nábytek Gazel je určený pro všechny lidi, kteří ocení jednoduchost, variabilitu, nadčasový design a dlouhou životnost. Nábytek z masivu značky Gazel je vhodný do ložnice, pracovny a především do dětského a studentského pokoje. Díky své odolnosti a přirozené kráse je k dispozici stovkám spokojených zákazníků mnoha hotelů a penzionů po celé Evropě.


Proč si koupit nábytek Gazel ?


Ekologické aspekty, zdraví, bezpečnost a spokojenost zákazníků jsou prioritním zájmem výroby Gazel.  • Design a ekologie

  • Účelnost

  • Testy kavlity

  • Rychlost výroby

  • Nábytek pro celou rodinu

  • Dokonalé balení


Dětské pokoje Gazel


Me zi nejoblíbenější dětský nábytek od Gazelu jsou dřevěné postele,  patrové postele, psací stoly z masivu nebo dětské rostoucí židle. Dřevěný nábytek pro děti Gazel je zkrátka super. Oblíbený je také studentský nábytek Gazel, který představují studentské postele, dřevěné etážové postele, komody z masivu nebo funkční židle.


Ložnice a postele Gazel


V nabídce firmy Gazel naleznete kvalitní manželské postele, dřevěné komody a šatní skříně do ložnice v široké škále rozměrů, designů a provední. Mezi další nábytek od Gazelu patří také předsíňový nábytek nebo jídelní stoly a židle. Nábytek z masivu Gazel je ideální do hotelů a chat. Ložnice a postele Gazel jsou zárukou kvality,  zdravotní nezávadnosti a plnění kvalitativních norem.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení GAZEL (295)

produktů na stránce

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960