Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Stoly do kuchyně

Stoly do kuchyně

Mezi důležitý nábytek v každém bytě či domě patří určitě stoly . Hlavním ukazatelem při výběru stolu je určitě použitý materiál a velikost prostoru. Nejčastěji sháníme jídelní stoly do kuchyně . Oblíbené jsou také psací stoly do pracovny nebo do dětského pokoje. Speciální funkce a možnosti nabízejí počítačové PC stoly . Tvary a materiál pro stoly Podle tvaru můžeme volit stoly...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Stoly do kuchyně

Mezi důležitý nábytek v každém bytě či domě patří určitě stoly. Hlavním ukazatelem při výběru stolu je určitě použitý materiál a velikost prostoru. Nejčastěji sháníme jídelní stoly do kuchyně. Oblíbené jsou také psací stoly do pracovny nebo do dětského pokoje. Speciální funkce a možnosti nabízejí počítačové PC stoly.

Tvary a materiál pro stoly

Podle tvaru můžeme volit stoly rovné, stoly kulaté nebo oválné a stoly rohové. Pokud jde o materiál, nohy stolu bývají nejčastěji dřevěné, laminované nebo kovové, stolová deska může být z masivu, lamina nebo skleněná. Pokud sháníte domů nebo do kanceláře nový stůl, pak je toto oddělení určeno právě vám.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Stoly do kuchyně (35)

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960