Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Věšáky a zrcadla

Věšáky a zrcadla

Mít doma ideální hezkou a praktickou předsíň je bezpochyby snem každého z nás.  Ideálním místem pro odložení části oděvu v předsíni jsou právě věšáky do předsíně a věšákové stěny . Pokud věšáky do předsíně vhodně umístníte a nabídnete příchozí návštěvě dostatečné množství prostoru pro pověšení svršků, uděláte na vaše přátele určitě dobrý dojem.   Závěsné věšákové stěny se liší...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Věšáky a zrcadla

Mít doma ideální hezkou a praktickou předsíň je bezpochyby snem každého z nás.  Ideálním místem pro odložení části oděvu v předsíni jsou právě věšáky do předsíně a věšákové stěny. Pokud věšáky do předsíně vhodně umístníte a nabídnete příchozí návštěvě dostatečné množství prostoru pro pověšení svršků, uděláte na vaše přátele určitě dobrý dojem.

 

Závěsné věšákové stěny se liší počtem vešáků, často bývá součástí věšákové stěny také zrcadlo do předsíně. Moderním designovým řešením je také použití samostatně stojících věšáků nebo věšáků - němý sluha. Samostatně stojící věšáky nabízejí velkou kapacitu pro zavěšení kabátů a dlouhých oděvů, jsou vyrobeny nejčastěji ze dřeva, kovu nebo kombinované. Věšáky němý sluha jsou spíše určeny pro rozměrově menší oděvy - nejčastěji zde odkládáme košili , tričko a kalhoty.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Věšáky a zrcadla (28)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960