Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Skříně do předsíně

Skříně do předsíně

Mezi oblíbený úložný nábytek do předsíně patří určitě policové a šatní skříně. Skříně do předsíně můžete vybírat z několika tvarového a materiálového provedení. V nabídce na INTENA.cz naleznete velké množství skříní do předsíně za velmi výhodné ceny. Některé typy skříní jsou navíc vybaveny zásuvkami na pojezdech.    Podle počtu dveří pak můžete vybírat předsíňové skříně...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Skříně do předsíně

Mezi oblíbený úložný nábytek do předsíně patří určitě policové a šatní skříně. Skříně do předsíně můžete vybírat z několika tvarového a materiálového provedení. V nabídce na INTENA.cz naleznete velké množství skříní do předsíně za velmi výhodné ceny. Některé typy skříní jsou navíc vybaveny zásuvkami na pojezdech.

 

 Podle počtu dveří pak můžete vybírat předsíňové skříně jednodvéřové, dvoudvéřové nebo třídvéřové ( trojkřídlové ).  Přístup do předsíňové skříně může být klasickým otevíráním dvířek nebo jsou v poslední době hitem skříně s posuvnými dveřmi. Pokud hledáte vhodnou skříň do předsíně, v nabídce na Intena.cz si určitě vyberete.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Skříně do předsíně (120)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960