Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Botníky z masivu

Botníky z masivu

Dřevěné botníky z masivu patří mezi oblíbené výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u dřevěných botníků z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejprodávanější jsou botníky z masivního smrku nebo botníky z borovice. U některých modelů dřevěných botníků nabízíme možnost moření na třešeň, olši, ořech, wenge nebo jiné odstíny.  Design pro botníky z masivu...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Botníky z masivu

Dřevěné botníky z masivu patří mezi oblíbené výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u dřevěných botníků z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejprodávanější jsou botníky z masivního smrku nebo botníky z borovice. U některých modelů dřevěných botníků nabízíme možnost moření na třešeň, olši, ořech, wenge nebo jiné odstíny. 

Design pro botníky z masivu

U INTENA nábytek můžete vybírat z mnoha typů botníků z přírodního dřeva. Jednotlivé modely se liší designem, materiálem a barevným odstínem. V nabídce dřevěných botníků z masivu jsou jak modely určené pro designově řešené předsíně, tak modely pro klasické předsíně praktického stylu. Vysoká kvalita materiálu pro výrobu řadí dřevěné botníky z masivu mezi nejlepší výrobky, které je možno do vaší předsíně pořídit.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení Botníky z masivu (6)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960