Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Jídelní sestavy

Jídelní sestavy

Moderní jídelní sestavy z naší nabídky, skládající se ze stolu a pohodlných židlí jsou určeny právě do vaši kuchyně nebo jídelny.  INTENA Nábytek nabízí obrovský výběr designů, barev a velikostí jídelních sestavy.  V naší nabídce naleznete jak praktické jídelní sestavy z masivu , tak designové jídelní sestavy s kovovými prvky a skleněnou stolovou deskou.    Řada stolů v nabídce je...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Jídelní sestavy

Moderní jídelní sestavy z naší nabídky, skládající se ze stolu a pohodlných židlí jsou určeny právě do vaši kuchyně nebo jídelny.  INTENA Nábytek nabízí obrovský výběr designů, barev a velikostí jídelních sestavy.  V naší nabídce naleznete jak praktické jídelní sestavy z masivu, tak designové jídelní sestavy s kovovými prvky a skleněnou stolovou deskou. 

 

Řada stolů v nabídce je rovněž rozkládací a bezproblému tak vystačí i pro větší návštěvu. Jídelní židle v sestavách se nabízejí v provedení dřevěné, kovové nebo čalouněné.  Prohlédněte naši nabídku jídelních sestav a vyberte si podle velikosti například nejprodávanější jídelní sestavu pro 4 osoby, nebo pro 6 a více osob.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Jídelní sestavy (19)

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960