Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Levné předsíňové stěny

Levné předsíňové stěny

Hledáte levnou předsíňovou stěnu , aby v ceně byl botník, police, věšák na stěnu a popřípadě zrcadlo ?  Pokud ano, pak je toto oddělení určeno právě vám. Levné předsíňové stěny nabízejí jednoduché a ekonomické řešení do vaší menší či větší předsíně. Jednotlivé prvky předsíňových stěn jsou vyráběny v mnoha dezénech a odstínech - každá předsíň v jiné barevné kombinaci....

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Levné předsíňové stěny

Hledáte levnou předsíňovou stěnu, aby v ceně byl botník, police, věšák na stěnu a popřípadě zrcadlo ?  Pokud ano, pak je toto oddělení určeno právě vám. Levné předsíňové stěny nabízejí jednoduché a ekonomické řešení do vaší menší či větší předsíně. Jednotlivé prvky předsíňových stěn jsou vyráběny v mnoha dezénech a odstínech - každá předsíň v jiné barevné kombinaci.

 

Nejobíbenějšími odstíny jsou u levných předsíňových stěn buk, bříza, olše nebo javor. Základem každé levné předsíňové stěny je prostorný botník pro 8 a více párů bot. Součástí levné předsíně jsou také věšáková stěna, police na klobouky a čepice a případně hezké zrcadlo. K některým levným předsíňovým sestavám si můžete doobjednat samostatné prvky i jednotlivě.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc ÚNOR

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Levné předsíňové stěny (5)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960