Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Moderní předsíňové stěny

Moderní předsíňové stěny

Celkový vzhled moderní předsíňové stěny by měl působit vždy příjemně a útulně.  Základní myšlenkou je nepřeplácat trendovou předsíň nábytkem. Ideální je, pokud je moderní předsíňová stěna menších rozměrů a přebytečné kabáty či bundy můžete odložit například do šatní vestavěné skříně.   Botníky v moderní předsíňové stěně by měly mít vyklápěcí dvířka pro pohodlný přístup a měly by být...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Moderní předsíňové stěny

Celkový vzhled moderní předsíňové stěny by měl působit vždy příjemně a útulně.  Základní myšlenkou je nepřeplácat trendovou předsíň nábytkem. Ideální je, pokud je moderní předsíňová stěna menších rozměrů a přebytečné kabáty či bundy můžete odložit například do šatní vestavěné skříně.

 

Botníky v moderní předsíňové stěně by měly mít vyklápěcí dvířka pro pohodlný přístup a měly by být jednoduché s nádechem odlehčeného vzhledu. Trendem moderních předsíňových stěn jsou tmavé odstíny ořechu a wenge, nebo naopak bílé předsíňové stěny.

 

Především v menších předsíních může hrát světlá barva velmi důležitou roli v celkovém designovém odlehčení.  Objevte na Intena.cz svou vysněnou moderní předsíňovou stěnu a zařiďte si váš dům či byt podle aktuálních trendů a doporučení předních designérů.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc BŘEZEN

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Moderní předsíňové stěny (7)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960