Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Dětský nábytek

Dětský nábytek

Zařídit dětský pokoj může být pro rodiče být někdy problém. Dětský nábytek totiž je totiž v mnoha ohledech rozdílný než nábytek pro dospělé.  Nábytek pro děti má především zcela odlišné rozměry. Dětské postele mohou mít menší velikost rámu i matrace. Při pořizování dětského nábytku je potřeba vzít na vědomí, že dítě ve svém pokojíčku tráví spoustu času - spí, sedí, skáče a dovádí.  Jaký...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Dětský nábytek

Zařídit dětský pokoj může být pro rodiče být někdy problém. Dětský nábytek totiž je totiž v mnoha ohledech rozdílný než nábytek pro dospělé. Nábytek pro děti má především zcela odlišné rozměry. Dětské postele mohou mít menší velikost rámu i matrace. Při pořizování dětského nábytku je potřeba vzít na vědomí, že dítě ve svém pokojíčku tráví spoustu času - spí, sedí, skáče a dovádí.  Jaký tedy dětský nábytek má být ?

Dětský nábytek musí být bezpečný !

Nábytek pro děti musí být v prvé řadě dostatečně stabilní a bezpečný. Moderní dětský nábytek by neměl mít ostré hrany nebo obsahovat části, které lze snadno odlomit.  Dvířka u skříněk by měla být pevně uchycena, zásuvky u komod by měli obsahovat bezpečnostní pojezdy proti vypadnutí. Postele pro malé děti nebo patrové děstké postele by měli obsahovat bezpečnostní zábranu proti pádu.

Pořídit dětský nábytek z masivu nebo lamina ?

Dřevěný dětský nábytek z masivu patří mezi nejprodávanější výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u dětského dřevěného nábytku samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější je dětský nábytek z masivního buku a smrku. Bukové a smrkový dětský nábytek se vyrábí v přírodním provedení s ekologickým lakem, často je však na výběr možnost moření na bílou barvu nebo jiné odstíny. Oblíbenou variantou je také dětský nábytek z masivní borovice.  Levnějším řešením je pak dětský nábytek z lamina v odstínech bílá, buk, javor nebo bříza.

 

Dětský nábytek INTENA patří v mnoha ohledech mezi to nejlepší, co můžete vašim dětem do pokojíčku nabídnout.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc BŘEZEN

Zboží v oddělení Dětský nábytek (33)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
Sleva DPH domino
 
 777 158 960