Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Úložné prostory pod postel

Úložné prostory pod postel

Některé modely postelí se označují jako postele s úložným prostorem . U těchto modelů je úložný prostror přímo integrován a je součástí výsledné ceny. V případě že si z naší nabídky vyberete jakýkoli model postele bez úložného prostoru, můžete tento úložný prostor dokoupit samostatně jako příslušenství.   K jednotlivým modelům postelí se nabízejí úložné prostory pod postel jako...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Úložné prostory pod postel

Některé modely postelí se označují jako postele s úložným prostorem. U těchto modelů je úložný prostror přímo integrován a je součástí výsledné ceny. V případě že si z naší nabídky vyberete jakýkoli model postele bez úložného prostoru, můžete tento úložný prostor dokoupit samostatně jako příslušenství.

 

K jednotlivým modelům postelí se nabízejí úložné prostory pod postel jako samostatné zásuvky - šuplíky na kolečkách, nebo jsou k dispozci úložné prostory ve formě pevných boxů pd postel. Tyto boxy ve spojení s výklopnými rošty dovedou nabídnout maximální úložný prostor pod vaší postelí.

 

Lůžkoviny nebo sezónní či jiné oblečení tak můžete ve spojení s úložným boxem bezstarostně uschovat. Pokud jste si u INTENA nábytek vybrali svou vysněnou postel a neobjevili jste k ní úložný prostor, neváhejte nás kontaktovat.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Úložné prostory pod postel (135)

    Ložnice

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960