Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

UNAR

Firma UNAR je českým výrobcem kvalitních matrací, lamelových roštů, čalouněného nábytku a doplňkového sortimentu. Matrace Unar jsou určeny jak pro domácí použití, tak pro hotely, do zdravotnictví nebo pro domy seniorů.  Od roku 2002 se v České republice vyrábějí také rošty Unar, které jsou nejčastěji lamelové konstrukce.


Pomocí špičkové CNC technologie a díky zkušenému výrobnímu týmu jsou matrace a rošty Unar zárukou vysoké kvality a profesionální úrovně. Přísnými kontrolami kvality, certifikovanými materiály společně s výrobními postupy podmíněnými vyspělou technologií je zaručen vyšší standard kvality výrobků Unar. 


Zdravotní certifikace matrací Unar


Matrace Unar splňují certifikaci a odolnost použitých materiálů Öko-Tex Standard 100. Textilní výrobky s certifikací Öko-Tex ( nebo i kovové doplňky k textilním výrobkům) neobsahují ani neprodukují látky škodlivé pro zdraví člověka.


Na výrobu sendvičových matrací Unar se používají lepidla Aquagum odborně posouzena Státním zdravotním ústavem, zdravotně nezávadné, neobsahující těžké kovy. Tyto lepidla splňují EN a jejich použití je dle posudků bezpečnosti vhodné i pro lepení výrobků pro děti do 3 let.

Zobrazit celý popis

UNAR - pokračujte dále ve výběru:
Zboží v oddělení UNAR (9)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960