Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Ložnice a postele Forlive

Ložnice a postele Forlive

Ložnice a postele z masivu Forlive patří mezi vysoce kvalitní nábytek na českém trhu. Elegantní design a praktické provedení postelí s úložným prostorem řadí nábytek Forlive mezi nejvyhledávanější sortiment.    Nábytek a postele Forliv e jsou vyráběny z výběrového průběžného nebo cinkovaného ( dle modelu ) tvrdého bukového dřeva. Na výběr je k dispozici povrchová úprava průhledným...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Ložnice a postele Forlive

Ložnice a postele z masivu Forlive patří mezi vysoce kvalitní nábytek na českém trhu. Elegantní design a praktické provedení postelí s úložným prostorem řadí nábytek Forlive mezi nejvyhledávanější sortiment. 

 

Nábytek a postele Forlive jsou vyráběny z výběrového průběžného nebo cinkovaného ( dle modelu ) tvrdého bukového dřeva. Na výběr je k dispozici povrchová úprava průhledným atestovaným lakem nebo moření z velké škály odstínů.

Nejprodávanější nábytek Domestav Forlive

Mezi nejprodávanější nábytek řady Domestav Forlive patří postele s úložným protorem Valencia senior, které zaručují dostatečný prostor pro uložení věcí a nabízejí klidné prostředí pro spánek. Ložnice z masivu Forlive jsou skvělou kombinací kvality, designu a ceny.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení Ložnice a postele Forlive (44)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
Domestav Forlive DPH
 
 777 158 960