Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Matrace BIO pěna

Matrace BIO pěna

Matrace z BIO pěny jsou vyrobeny speciální technologií při použití moderních prostředků výroby a přírodních materiálů. Základem BIO matrace neboli matrace z BIO pěny je lněný, konopný nebo sójový olej, který se přidává v určitém množství do výrobního procesu matrace.   Díky přírodní složce si BIO matrace do postele zvyšují tažnost a pružnost a odolávají více tlakové deformaci. BIO...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Matrace BIO pěna

Matrace z BIO pěny jsou vyrobeny speciální technologií při použití moderních prostředků výroby a přírodních materiálů. Základem BIO matrace neboli matrace z BIO pěny je lněný, konopný nebo sójový olej, který se přidává v určitém množství do výrobního procesu matrace.

 

Díky přírodní složce si BIO matrace do postele zvyšují tažnost a pružnost a odolávají více tlakové deformaci. BIO matrace přinese do vaší ložnice více přírody a vytvoří tak podmínky pro kvalitní zdravý spánek. Matrace z BIO pěny bývají často kombinovány s viscoelastickou línou pěnou tak, aby měl zákazník k dispozici dvě strany tvrdosti na jedné matraci.

 

Často je vrstva BIO pěny na matraci tvarována do tzv. nopů. Díky tomuto profilovanému povrchu dochází k masáži a prokrvení vrchní části pokožky. Pokud si na Intena.cz vyberete některou z nabízených BIO matrací, můžete si být jisti kvalitním výrobkem s dlouhou životností. 

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení Matrace BIO pěna (14)

Ložnice

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960