Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Matrace z PUR pěny

Matrace z PUR pěny

Sendvičové matrace z PUR pěny patří k velmi žádané skupině oblíbených matrací do postele a to především díky skvělému poměru cena / užitná hodnota.  Pro polyuretanové matrace je typické jádro z tzv. PUR pěny, která se vyznačuje dobrou odolností a příjemnou pružností.    U matrací z PUR pěny , určených pro vysokou nosnost 130 kg a více bývá často jádro tvořené z tzv. pojené PUR pěny...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Matrace z PUR pěny

Sendvičové matrace z PUR pěny patří k velmi žádané skupině oblíbených matrací do postele a to především díky skvělému poměru cena / užitná hodnota.  Pro polyuretanové matrace je typické jádro z tzv. PUR pěny, která se vyznačuje dobrou odolností a příjemnou pružností. 

 

U matrací z PUR pěny , určených pro vysokou nosnost 130 kg a více bývá často jádro tvořené z tzv. pojené PUR pěny neboli RE pěny.  Tato pěna je tvořena z menších kousků, které jsou pod určitým tlakem pevně spojeny lisováním.  Jádro z RE pěny si tak zachová pružnost, navíc však dává matraci velkou odolnost proti proležení.

 

Vrchní vrstva u matrace z PUR pěny může být profilována do mylých nopů, které zajišťuji jemně masážní efekt a provětrání matrace v povrchové části.  Dle typu potahu jsou sendvičové polyuretanové matrace vhodné také pro alergiky. Pokud hledáte ekonomickou matraci s dobrými vlastnostmi, bohatá nabídka PUR matrací na Intena.cz vás určitě nadchne.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení Matrace z PUR pěny (44)

Ložnice

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960