Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Žádná pořádná pracovna nebo kancelář se neobejde bez potřebného množství úložných prostorů.  Kancelářský nábytek má funkci ochrany před prachem, sluncem a zajišťuje v pracovně potřebný pořádek. Kancelářské psací stoly jsou pak základem každé větší či menší pracovny. Správným výběrem nábytku do kanceláře docílíte toho, že bude vaše pracovna vypadat vždy skvěle uklizeně a uspořádaně....

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Kancelářský nábytek

Žádná pořádná pracovna nebo kancelář se neobejde bez potřebného množství úložných prostorů.  Kancelářský nábytek má funkci ochrany před prachem, sluncem a zajišťuje v pracovně potřebný pořádek. Kancelářské psací stoly jsou pak základem každé větší či menší pracovny. Správným výběrem nábytku do kanceláře docílíte toho, že bude vaše pracovna vypadat vždy skvěle uklizeně a uspořádaně.

Psací stůl a židle - nejdůležitější nábytek v kanceláři

Základem každé pracovny je psací PC stůl, který by měl být přiměřeně velký. Velice praktické jsou rohové stoly do kanceláře, které vám jednak umístěním do rohu uspoří prostor v místnosti a jednak nabídnou dostatek místa pro práci a odložení potřebných kancelářských věcí. Pokud zařizujete pracovnu dle aktuálních trendů, je vhodné pořídit si moderní psací stůl ve speciálním designu. V naší nabídce naleznete velké množství kancelářských židlí nebo kancelářských křesel jak v ekonomickém provedení za nízkou cenu, tak v luxusním stylu pro opravdové fajnšmekry.

Kancelářský nábytek - to jsou knihovny a regály ...

Kancelářská nábytek musí obsahovat dostatečné množství úložných prostorů – knihoven, regálů popř. komod.  Při jejich výběru nezapomeňte myslet na jejich dostatečnou hloubku - velký šanon bývá obvykle až 32 cm huboký. Pokud vám to prostor dovolí je vhodné do pracovny pořídit i malou sedačku nebo křeslo do pracovny pro případné pracovní návštěvy.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení Kancelářský nábytek (25)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960