Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Poschoďové postele

Poschoďové postele

Pokud řešíte v dětském pokoji nedostatek místa a současně zařizujete dětský pokoj pro dvě nebo tři děti , často bývá řešením nákup poschoďové postele . Základním předpokladem pro použití dvouposchoďové postele je dostatečná světlá výška místnosti. Vzdálenost horního lůžka od stropu místnosti by měla být minimálně 80-90 cm, aby bylo zajištěno pohodlné posazení dítěte.   Schůdky nebo...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Poschoďové postele

Pokud řešíte v dětském pokoji nedostatek místa a současně zařizujete dětský pokoj pro dvě nebo tři děti, často bývá řešením nákup poschoďové postele. Základním předpokladem pro použití dvouposchoďové postele je dostatečná světlá výška místnosti.

Vzdálenost horního lůžka od stropu místnosti by měla být minimálně 80-90 cm, aby bylo zajištěno pohodlné posazení dítěte.

 

Schůdky nebo žebřík pro k poschoďové posteli ?

Jednotlivé modely poschoďových postelí nabízejí různé způsoby řešení výlezu na horní lůžko.  Ideálním řešením jsou poschoďové postele se schůdky, které většinou bývají doplněny o úložný prostor. Pokud však použití schůdků prostor nebo konstrukce poschoďové postele neumoňuje, nezbývá než volit poschoďové postele s žebříkem.

 

Ideální jsou dětské postele se zešikmeným žebříkem, který nabízí pohodlnější chůzi oproti svislému rovnému žebříku. Nevýhodou zešikmeného žebříku je, že zasahuje více do místnosti dětského pokoje a proto je ideální ustavit šimý žebřík někde podél zdi. Některé modely poschoďových postelí mají žebřík odnimatelný, což využijete především u malinkých dětí, kterým potřebujete zabránit šplhání na horní lůžko.

 

Poschoďové postele z masivu nebo lamina

Poschoďové postele pro děti z masivu patří mezi nejprodávanější výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u poschoďových postelí z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější jsou poschoďové postele z masivního buku a smrku. Bukové a smrkové poschoďové  postele se vyrábí v přírodním provedení, často je však na výběr možnost moření na bílou barvu, olši nebo jiné odstíny.

 

Oblíbenou variantou jsou také poschoďové postele z masivní borovice. Levnějším řešením jsou pak poschoďové postele pro děti z lamina v odstínech bílá, buk, javor nebo bříza. Pokud hledáte zajímavé poschoďové postele pro dvě děti, u INTENA nábytek oceníte vždy hezký vzhled, účelnost a kvalitu zpracování všech modelů.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc BŘEZEN

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Poschoďové postele (173)

    Dětský pokoj

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960