Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Rohové lavice do kuchyně

Rohové lavice do kuchyně

Pokud nám to dispoziční řešení kuchyně nebo jídelny umožňuje,  je výhodné a velmi praktické použít prostorné rohové jídelní lavice. Kuchyňské rohové lavice mohou nabídnout oproti klasickým jídelním židlím pohodlnější stolování, především pak pro menší děti. Rohové jídelní lavice bývají řešeny do tvaru L , obvykle s jednou delší a jednou kratší stranou.  Většinou jsou rohové...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Rohové lavice do kuchyně

Nejsou zde žádné produkty.

Pokud nám to dispoziční řešení kuchyně nebo jídelny umožňuje,  je výhodné a velmi praktické použít prostorné rohové jídelní lavice. Kuchyňské rohové lavice mohou nabídnout oproti klasickým jídelním židlím pohodlnější stolování, především pak pro menší děti.


Rohové jídelní lavice bývají řešeny do tvaru L , obvykle s jednou delší a jednou kratší stranou.  Většinou jsou rohové lavice do kuchyně vyrobeny univerzálně tak, aby je bylo možno smontovat pravostranně i levostranně. Velkou výhodou kuchyňské rohové lavice je integrovaný úložný prostor , který je obvykle přítupný po vyklopení sedací části.

 

Součástí rohové lavice bývá také praktická rohová polička v horní části rohu. Při výběru rohové lavice se nejčastěji řídíme podle designu, který nás na první pohled zaujme. Je už pouze na vás vybrat si na Intena.cz ze široké nabídky tvarů, materiálů a látek pro čalounění a pořídit novou rohovou jídelní lavici do vaší kuchyně.

Zobrazit celý popis
Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960