Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Moderní rohové sety do kuchyně

Moderní rohové sety do kuchyně

Celkový vzhled moderního rohového setu do kuchyně by měl působit příjemně a útulně. Základní myšlenkou je nepřeplácat trendovou rohovou sestavu různě složitými tvary. Ideální je, pokud je moderní kuchyňský rohový set vyroben v lehkém vzhledu za použití zajímavého čalounění sedáku a opěráku zad u rohové lavice.    Konstrukce moderní kuchyňské rohové sestavy bývá vyrobena z masivního...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Moderní rohové sety do kuchyně

Nejsou zde žádné produkty.

Celkový vzhled moderního rohového setu do kuchyně by měl působit příjemně a útulně. Základní myšlenkou je nepřeplácat trendovou rohovou sestavu různě složitými tvary. Ideální je, pokud je moderní kuchyňský rohový set vyroben v lehkém vzhledu za použití zajímavého čalounění sedáku a opěráku zad u rohové lavice. 

 

Konstrukce moderní kuchyňské rohové sestavy bývá vyrobena z masivního dřeva nebo laminované desky. Trendem moderních kuchyňských rohových setů jsou tmavé odstíny ořechu a wenge, nebo naopak bílé rohové sety do kuchyně.

 

Především v menších místnostech může hrát světlá barva velmi důležitou roli v celkovém designovém odlehčení. Objevte na Intena.cz své vysněné moderní rohové sety do kuchyně a zařiďte si váš dům či byt podle aktuálních trendů a doporučení předních designérů.

Zobrazit celý popis
Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960