Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Rohové sety do kuchyně z masivu

Rohové sety do kuchyně z masivu

Dřevěné rohové sety do kuchyně z masivu patří mezi nejprodávanější výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u dřevěných rohových setů z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější jsou rohové jídelní sestavy a sety z masivního buku nebo rohové sestavy z dubového masivu. Bukové a dubové rohové jídelní sety se vyrábí v přírodním...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Rohové sety do kuchyně z masivu

Dřevěné rohové sety do kuchyně z masivu patří mezi nejprodávanější výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u dřevěných rohových setů z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější jsou rohové jídelní sestavy a sety z masivního buku nebo rohové sestavy z dubového masivu.


Bukové a dubové rohové jídelní sety se vyrábí v přírodním provedení, často je však na výběr možnost moření na třešeň, olši, ořech, wenge nebo jiné odstíny. Levnější variantou jsou dřevěné rohové sety do kuchyně z masivu smrku a jídelní sety z borovice.

Design pro rohové kuchyňské sety z masivu

U INTENA nábytek můžete vybírat z mnoha typů jídelních rohových sestav z masivního dřeva. Jednotlivé modely se liší designem, materiálem a barevným odstínem. V nabídce dřevěných rohových setů z masivu jsou jak modely určené pro designově řešené kuchyně a jídelny, tak modely pro klasické stylové kuchyně praktického stylu.

 

Vlastní vzhled dotvářejí u dřevěných rohových jídelních setů především moderně řešené stolové desky, nádherně tvarované rohové masivní lavice. Vysoká kvalita dílenského zpracování a výběrová kvalita materiálu pro výrobu řadí rohové jídelní kuchyňské sety z masivu mezi nejlepší výrobky, které je možno do vaší kuchyně či jídelny pořídit.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc BŘEZEN

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Rohové sety do kuchyně z masivu (2)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960