Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Dětský nábytek DOMINO

Dětský nábytek DOMINO

Dětský nábytek Domino je skvělý dětský nábytek z masivu , pomocí kterého snadno vytvoříte krásný dětský pokoj pro kluky i holky.  Výběrová kvalita masivního dřeva, ale také speciálně zafrézované úchyty u skříní a komod dávají dětskému nábytku domino punc vysoké kvality a originality.   Nábytek domino se vyrábí z bukového nebo smrkového masivu s povrchovou úpravou ekologickými...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Dětský nábytek DOMINO

Dětský nábytek Domino je skvělý dětský nábytek z masivu, pomocí kterého snadno vytvoříte krásný dětský pokoj pro kluky i holky.  Výběrová kvalita masivního dřeva, ale také speciálně zafrézované úchyty u skříní a komod dávají dětskému nábytku domino punc vysoké kvality a originality.

 

Nábytek domino se vyrábí z bukového nebo smrkového masivu s povrchovou úpravou ekologickými atestovanými laky. Skříně a komody Domino mohou být vyrobeny také z bílého nebo smrkového lamina a opatřeny kvalitními ABS hranami pro lepší pevnost.

 

Mezi nejoblíbeňější prvky tohoto nábytku patří dětské postele Domino, které mohou být doplněny veselými textilními dekoracemi v různých barvách. Přidáním zvyšujících prvků, doplňků, věží, textilií vytvoříte inspirující prostor pro hru, zázemí pro psaní domácích úkolů a výtvarného vyžití vašich dětí. To vše lze pouze s jednou nebo dvěma základními postelemi, ke kterým přikupujete další prvky a tím vytvoříte různé varianty patrových postelí, zvýšených jednolůžek s možností pracovny pod postelí.

Fotogalerie - dětský nábytek DOMINO

Dětský nábytek Domino 01 Dětský nábytek Domino 02 Dětský nábytek Domino 03 Dětský nábytek Domino 04 Dětský nábytek Domino 05 Dětský nábytek Domino 06 

Výhodou dětských postelí domino je možnost sestavení paland a zpětné rozložení patrových postelí na klasické nízké lůžka.  Dětský nábytek domino je dodáván v demontovaném stavu s montážními návody.

Schéma nábytku Domino

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc BŘEZEN

Zboží v oddělení Dětský nábytek DOMINO (357)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
Sleva DPH domino
 
 777 158 960