Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Komody do obývacího pokoje

Komody do obývacího pokoje

V nabídce na Intena.cz naleznete širokou škálu zásuvkových komod a prádelníků či dalšího nábytku do obývacího pokoje .  Komody do obýváku můžete vybírat jak v moderním trendovém provedení, tak v stále oblíbeném klasickém stylu.  Pokud jde o materiál, v naší nabídce naleznete jak dřevěné komody z masivu buku , smrku či borovice, tak ekonomické komody a prádelníky z lamina různých...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Komody do obývacího pokoje

V nabídce na Intena.cz naleznete širokou škálu zásuvkových komod a prádelníků či dalšího nábytku do obývacího pokojeKomody do obýváku můžete vybírat jak v moderním trendovém provedení, tak v stále oblíbeném klasickém stylu.  Pokud jde o materiál, v naší nabídce naleznete jak dřevěné komody z masivu buku, smrku či borovice, tak ekonomické komody a prádelníky z lamina různých odstínů.

 

Náš nábytek do obývacího pokoje tvoří vždy kvalitní a prověřené výrobky. Dle vnitřního členění nabízíme obývákové komody zásuvkové, komody dvířkové nebo kombinované. Komoda nabízí velkorysý prostor pro různé drobnosti, oděvy, lůžkoviny nebo například ručníky. 

Komody do obývacího pokoje by měli být funkční a dostatečně prostorné. Pomohou udržet potřebný pořádek a zároveň skvěle doplní elegantní interiér vašeho obýváku.  Pokud právě vybíráte svou novou komodu nebo prádelník, u INTENA nábytek nemůžete vybrat špatně.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Komody do obývacího pokoje (74)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960