Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Levné kancelářské sestavy

Levné kancelářské sestavy

Hledáte levnou kancelářskou sestavu , aby v ceně byl psací stůl, knihovna a skříňky nebo regál na šanony a dokumenty ?  Pokud ano, pak je toto oddělení určeno právě vám. Levné sestavy do kanceláře nabízejí jednoduché a ekonomické řešení vaší malé i velké pracovny. Jednotlivé prvky kancelářských sestav jsou vyráběny v mnoha dezénech a odstínech - každá sestava v jiné barevné kombinaci....

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Levné kancelářské sestavy

Hledáte levnou kancelářskou sestavu, aby v ceně byl psací stůl, knihovna a skříňky nebo regál na šanony a dokumenty ?  Pokud ano, pak je toto oddělení určeno právě vám. Levné sestavy do kanceláře nabízejí jednoduché a ekonomické řešení vaší malé i velké pracovny. Jednotlivé prvky kancelářských sestav jsou vyráběny v mnoha dezénech a odstínech - každá sestava v jiné barevné kombinaci.

 

Nejobíbenějšími odstíny jsou u levných kancelářských sestav buk, bříza, olše nebo javor. Základem každé levné sestavy do pracovny je prostorný prací stůl o pracovní ploše minimálně 60x120 cm. Součástí levné pracovny jsou také regály, skříňky, knihovny nebo police na stěnu. K některým sestavám do kanceláře si můžete doobjednat samostatné prvky i jednotlivě.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení Levné kancelářské sestavy (6)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960