Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Moderní kancelářské sestavy

Moderní kancelářské sestavy

Současné moderní kanceláře se už zdaleka nepovažují jen za místnost pro práci na PC. V moderní kanceláři můžete relaxovat a provádět další pracovní či nepracovní aktivity. Proto by měl celkový vzhled moderní kanceláře působit příjemně a útulně.    Základní myšlenkou je nepřeplácat trendovou pracovnu nábytkem. Vaši novou kancelář můžete vybavit jednotlivými kusy nábytku, nebo pořídit...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Moderní kancelářské sestavy

Současné moderní kanceláře se už zdaleka nepovažují jen za místnost pro práci na PC. V moderní kanceláři můžete relaxovat a provádět další pracovní či nepracovní aktivity. Proto by měl celkový vzhled moderní kanceláře působit příjemně a útulně. 

 

Základní myšlenkou je nepřeplácat trendovou pracovnu nábytkem. Vaši novou kancelář můžete vybavit jednotlivými kusy nábytku, nebo pořídit moderní kancelářskou sestavu, která by byla aktuálním designovým hitem. Pracovní stůl v moderní kanceláři by měla být jednoduchý, pevný s nádechem odlehčeného vzhledu. Trendem moderních kanceláří je nábytek v odstínu ořechu a wenge, nebo naopak bílý kancelářský nábytek.

 

Především v menších pracovnách hraje světlá barva velmi důležitou roli v celkovém designovém odlehčení.  Moderní pracovnu pak můžete jednoduše doladit různými designovými doplňky. Objevte na Intena.cz svou vysněnou moderní sestavu do kanceláře a zařiďte si váši pracovnu podle aktuálních trendů a doporučení předních designérů.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení Moderní kancelářské sestavy (6)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960