Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Předsíňové stěny

Předsíňové stěny

Oblíbeným nábytkem do předsíně jsou určitě předsíňové stěny , které jako první zaujmou vaše hosty při příchodu do vašeho bytu či domu. Moderní předsíňové stěny nabízejí ideální prostor pro odkládání kabátů a bund, obuvi a klobouku či čepice. Podle složení je možno vybírat předsíňové stěny s botníkem nebo stěny do předsíně se skříní. Materiál pro předsíňové stěny Pokud jde o materiál,...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Předsíňové stěny

Oblíbeným nábytkem do předsíně jsou určitě předsíňové stěny, které jako první zaujmou vaše hosty při příchodu do vašeho bytu či domu. Moderní předsíňové stěny nabízejí ideální prostor pro odkládání kabátů a bund, obuvi a klobouku či čepice. Podle složení je možno vybírat předsíňové stěny s botníkem nebo stěny do předsíně se skříní.

Materiál pro předsíňové stěny

Pokud jde o materiál, oblíbené jsou předsíňové stěny dřevěné nebo levné předsíňové stěny, které bývají vyrobeny nejčastěji z lamina nebo MDF desky.  Při srovnání dekoru dřeva - u moderního stylu vítězí předsíňové stěny wenge, ořech nebo bílé předsíňové stěny. Při klasickém a praktickém pojetí předsíně najdou své uplatnění například předsíňové stěny z buku, olše nebo třešně.

Vybíráte novou předsíňovou stěnu ? Neváhejte a objevte na Intena.cz tu pravou !

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc ÚNOR

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Předsíňové stěny (21)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960