Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Věšáky do kanceláře

Věšáky do kanceláře

Ideálním místem pro odložení části oděvu v pracovně či kanceláři jsou právě samostatné věšáky a věšákové stěny . Pokud věšáky do kanceláře vhodně umístníte a nabídnete příchozí návštěvě dostatečné množství prostoru pro pověšení svršků, uděláte na vaše hosty či firmní klienty určitě dobrý dojem.   Závěsné věšákové stěny se liší počtem vešáků, součástí věšákové stěny do kanceláře...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Věšáky do kanceláře

Ideálním místem pro odložení části oděvu v pracovně či kanceláři jsou právě samostatné věšáky a věšákové stěny. Pokud věšáky do kanceláře vhodně umístníte a nabídnete příchozí návštěvě dostatečné množství prostoru pro pověšení svršků, uděláte na vaše hosty či firmní klienty určitě dobrý dojem.

 

Závěsné věšákové stěny se liší počtem vešáků, součástí věšákové stěny do kanceláře může být také zrcadlo. Moderním designovým řešením je také použití samostatně stojících kancelářských věšáků. Samostatně stojící věšáky nabízejí velkou kapacitu pro zavěšení kabátů a dlouhých oděvů a jsou vyrobeny nejčastěji ze dřeva, kovu nebo kombinované. 

 

Pokud ve vaší pracovně nebo kanceláři řešíte otázku, kam pověsit oděv návštěv a hostů, jsou věšáky a věšákové stěny do kanceláře ideálním řešením. Nabízíme pouze kvalitní nábytek do pracovny a kanceláře.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Věšáky do kanceláře (19)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960