Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Koupelnové skříňky

Koupelnové skříňky

Samostatné koupelnové skříňky představují jednoduché řešení vybavení jak malé tak větší koupelny. V nabídce na Intena.cz můžete vybírat z nabídky například horní skříňky do koupelny se zrcadlem nebo samostatné skříňky pod umyvadlo .   Jednotlivé prvky nábytku do koupelny jsou vyráběny nejčastěji v bílé barvě, dostupné jsou také koupelnové skříňky s odstíny dřeva - například buk, dub...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Koupelnové skříňky

Samostatné koupelnové skříňky představují jednoduché řešení vybavení jak malé tak větší koupelny. V nabídce na Intena.cz můžete vybírat z nabídky například horní skříňky do koupelny se zrcadlem nebo samostatné skříňky pod umyvadlo.

 

Jednotlivé prvky nábytku do koupelny jsou vyráběny nejčastěji v bílé barvě, dostupné jsou také koupelnové skříňky s odstíny dřeva - například buk, dub či švestka.  V poslední době jsou oblíbené také moderní barevné koupelny v zajímavých odstínech Všechny koupelnové skříňky INTENA mají hezký a praktický vzhled své konstrukce a jsou vyráběny tak, aby poskytli pohodlný přístup ke všem úložným prostorům.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Koupelnové skříňky (9)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960