Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Koupelnové sety a sestavy

Koupelnové sety a sestavy

Koupelnové sety a sestavy představují jednoduché řešení vybavení jak malé tak větší koupellny. V ceně koupelnového setu je vždy horní skříňka nebo skříňky, skříňka pod umyvadlo a často také koupelnové zrcadlo. Koupelnové sety nabízejí rychlou možnost, jak vaší novou koupelnu vybavit potřebným nábytkem.   Jednotlivé prvky nábytku do koupelny jsou vyráběny nejčastěji v bílé barvě,...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Koupelnové sety a sestavy

Koupelnové sety a sestavy představují jednoduché řešení vybavení jak malé tak větší koupellny. V ceně koupelnového setu je vždy horní skříňka nebo skříňky, skříňka pod umyvadlo a často také koupelnové zrcadlo. Koupelnové sety nabízejí rychlou možnost, jak vaší novou koupelnu vybavit potřebným nábytkem.

 

Jednotlivé prvky nábytku do koupelny jsou vyráběny nejčastěji v bílé barvě, dostupné jsou také sestavy s odstíny dřeva - například buk, dub či švestka.  V poslední době jsou oblíbené také moderní barevné koupelny v zajímavých odstínech Všechny koupelnové sety INTENA mají hezký a praktický vzhled své konstrukce a jsou vyráběny tak, aby poskytli pohodlný přístup ke všem úložným prostorům.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc ÚNOR

Zboží v oddělení Koupelnové sety a sestavy (5)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960