Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Koupelnové skříňky horní

Koupelnové skříňky horní

Pokud hledáte praktický úložný prostor do vaší nové koupelny, můžete vybírat z nabídky samostatných horních skříněk do koupelny. Horní koupelnové skříňky nabídnou řešení otázky, kam uložit všechny ty mycí gely, šampóny, holicí strojek, hřebeny, náhradní kartáčky a zubní pasty a další koupelnové potřeby.   Jednotlivé prvky z oddělení horní koupelnové skříňky jsou vyráběny nejčastěji...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Koupelnové skříňky horní

Pokud hledáte praktický úložný prostor do vaší nové koupelny, můžete vybírat z nabídky samostatných horních skříněk do koupelny. Horní koupelnové skříňky nabídnou řešení otázky, kam uložit všechny ty mycí gely, šampóny, holicí strojek, hřebeny, náhradní kartáčky a zubní pasty a další koupelnové potřeby.

 

Jednotlivé prvky z oddělení horní koupelnové skříňky jsou vyráběny nejčastěji v bílé barvě, dostupné jsou také skříňky do koupelny s odstíny dřeva - například buk, dub či švestka. Všechny horní koupelnové skříňky INTENA mají hezký a praktický vzhled své konstrukce a jsou vyráběny tak, aby poskytli pohodlný přístup k úložnému prostoru.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Koupelnové skříňky horní (3)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960