Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Moderní koupelnové sety, sestavy

Moderní koupelnové sety, sestavy

Celkový vzhled moderní koupelnové sestavy by měl působit vždy příjemně a útulně.  Základní myšlenkou je nepřeplácat trendovou koupelnu. Ideální je, pokud je moderní koupelnový set menších rozměrů a přebytečné čistící prostředky či náhradní sprchové gely můžete odložit například do skříněk v šatně či kuchyni.   Trendem moderních koupelnových setů jsou různé pestré barvy, nebo naopak...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Moderní koupelnové sety, sestavy

Celkový vzhled moderní koupelnové sestavy by měl působit vždy příjemně a útulně.  Základní myšlenkou je nepřeplácat trendovou koupelnu. Ideální je, pokud je moderní koupelnový set menších rozměrů a přebytečné čistící prostředky či náhradní sprchové gely můžete odložit například do skříněk v šatně či kuchyni.

 

Trendem moderních koupelnových setů jsou různé pestré barvy, nebo naopak bílé koupelnové sety. Především v menších koupelných může hrát světlá barva velmi důležitou roli v celkovém designovém odlehčení.  Objevte na Intena.cz svůj vysněný moderní set do koupelny a zařiďte si váš dům či byt podle aktuálních trendů a doporučení předních designérů.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení Moderní koupelnové sety, sestavy (3)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960