Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Studentský nábytek

Studentský nábytek

Zařídit studentský pokoj pro teenagery může být pro rodiče někdy problém. Studentský nábytek totiž je totiž v mnoha ohledech rozdílný než dětský nábytek pro malé děti.  Nábytek pro teenagery má především zcela odlišné požadavky na pevnost a design provedení. Studentské postele musí mít rozměry a nosnost již pro klasickou dospělou osobu.  Při pořizování studentského nábytku je potřeba...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Studentský nábytek

Zařídit studentský pokoj pro teenagery může být pro rodiče někdy problém. Studentský nábytek totiž je totiž v mnoha ohledech rozdílný než dětský nábytek pro malé děti. Nábytek pro teenagery má především zcela odlišné požadavky na pevnost a design provedení. Studentské postele musí mít rozměry a nosnost již pro klasickou dospělou osobu.  Při pořizování studentského nábytku je potřeba vzít na vědomí specifickou osobnost a individuální zájmy každého teenagera. Jaký tedy zvolit studentský nábytek ?

Studentský nábytek musí osobitý !

Nábytek pro studenty musí charakterizovat osobnost vlastního uživatele. Moderní studentský nábytek nemá být přeplácaný barvami, je vhodné volit jednotlivé prvky spíše v neutrálních odstínech. Skřínky mohou být vyladěny například designovými úchytkami nebo vyklápěcími dvířky. Studentské postele pro teenagery by měli být vyrobeny raději v nižším provedení na nožkách, nebo s úložným prostorem.  Skříně do studentského pokoje musí nabízet velký úložný prostor, neboť množství oděvu a svršků se u dětí ve studentském věku značně zvětšuje.

Masiv nebo lamino pro studentský nábytek ?

Dřevěný studentský nábytek z masivu patří mezi oblíbené výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u dřevěného nábytku pro studenty samozřejmostí. Nevýhodou nábytku z masivu je však jakýsi jednotný vzhled, který nedovede vyzdvihnout a zosobnit charakter uživatele. Proto je oblíbenou variantou studentský nábytek z lamina, který se nabízí v mnoha v odstínech. Oblíbený je studentský nábytek z buku, javoru, nebo například trendový bílý studentský nábytek.

 

Studentský nábytek INTENA nabízí pro vaše teenagery to nejlepší, co můžeme v našem sortimentu poskytnout.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení Studentský nábytek (1)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960