Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Dětský nábytek CASPER

Dětský nábytek CASPER

Dětský nábytek CASPER je ideální pro dětské pokoje pro kluky i holky. Nábytek CASPER je vyráběn ve čtyřech barevných provedeních - růžové, zelenkavé, modré a fialové. Nábytek Casper patří mezi oblíbené řady dětského barevného nábytku. Je vyráběn z lamina v barevné kombinaci s bílou - krémovou barvou . Je to dlouhodobý trend, který je stále aktuální a jen se zdokonaluje.   Nábytek...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Dětský nábytek CASPER

Dětský nábytek CASPER je ideální pro dětské pokoje pro kluky i holky. Nábytek CASPER je vyráběn ve čtyřech barevných provedeních - růžové, zelenkavé, modré a fialové. Nábytek Casper patří mezi oblíbené řady dětského barevného nábytku. Je vyráběn z lamina v barevné kombinaci s bílou - krémovou barvou. Je to dlouhodobý trend, který je stále aktuální a jen se zdokonaluje.

 

Nábytek CASPER se vyrábí z 18 cm laminované desky v kombinací s voštinou a s nalepenou ABS hranou v dřevodezénu. ABS hrana je odolná proti poškození, takže se nemusíte bát, že by mohlo dojít k jejímu odloupnutí nebo odštípnutí.

 

Dětský nábytek CASPER je navržen s ohledem na lehkou údržbu, funkčnost a pěkný design. Dětský pokoj CASPER nabízí velké množství úložného prostoru ve formě zásuvek a skříněk.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení Dětský nábytek CASPER (102)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960