Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Nábytek z borovice BR

Nábytek z borovice BR

Nábytek z borovice BR se vyznačuje výbornou kvalitou zpracování, hezkou kresbou a celkově jednoduchým a účelným designem. Světlá , místy až načervenalá textura a krásná struktůra letokruhů vnese do vašeho domova velký kus přírody.   Hledáte kvalitní nábytek z masivu za skvělou cenu ? Nábytková řada z borovice BR je pak určena právě vám ! Provedení nábytku z borovice BR Korpusy...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Nábytek z borovice BR

Nábytek z borovice BR se vyznačuje výbornou kvalitou zpracování, hezkou kresbou a celkově jednoduchým a účelným designem. Světlá , místy až načervenalá textura a krásná struktůra letokruhů vnese do vašeho domova velký kus přírody.

 

Hledáte kvalitní nábytek z masivu za skvělou cenu ? Nábytková řada z borovice BR je pak určena právě vám !

Provedení nábytku z borovice BR

Korpusy skříní z borovice a vnitřní vybavení nábytku z borovice je vyráběno ze standardní kvality borovicového dřeva. Korpus má sílu materiálu 18 mm. Dvířka, čela zásuvek a další čelní plochy jsou vyráběny z výběrové kvality borovicového dřeva s minimálním množstvím suků a vad.

Rámy postelí z borovice jsou pevné a stabilní. Povrchová úprava je prováděna kvalitními ekologickými bezbarvými laky.

Určení nábytku z borovice BR

Díky široké nabídce dřevěných postelí z borovice, skříní, komod a dalšího příslušenství lze nábytek z masivu borovice BR použít do libovolné místnosti v bytě či domě. Ložnice zařízené nábytkem z masivní borovice vynikají hezkým a praktickým designem a příjemnou cenou.

 

Postele z masivu borovice okouzlí každého vyznavače přírody.  Mimo manželské postele z masivu borovice můžete z naší nabídky vybírat také postele s úložným prostorem z borovice, noční stolky a další příslušenství.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení Nábytek z borovice BR (116)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960