Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Nábytek Pedro

Nábytek Pedro

Nábytek PEDRO je variabilní stavebnicový nábytek, kterým pohodlně zařídíte dětský nebo studentský pokoj, obývací pokoj nebo ložnici.  Design nábytku PEDRO jej předurčuje také pro použití do penziónů a chat.  Dětský nábytek PEDRO je možné zpestřit pomocí různobarevných textilních dekorací a chráničů na dětské postele Pedro . U některých prvků je také možné doobjednat barevné čílka...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Nábytek Pedro

Nábytek PEDRO je variabilní stavebnicový nábytek, kterým pohodlně zařídíte dětský nebo studentský pokoj, obývací pokoj nebo ložnici.  Design nábytku PEDRO jej předurčuje také pro použití do penziónů a chat. 

Dětský nábytek PEDRO je možné zpestřit pomocí různobarevných textilních dekorací a chráničů na dětské postele Pedro. U některých prvků je také možné doobjednat barevné čílka zásuvek, které lze v budoucnu kdykoli zpětně vyměnit za přírodní.

Materiál pro nábytek PEDRO

Nábytek pedro je vyráběn jako kombinace masivního smrkového dřeva ( postele, čelní a horní plochy nábytku ) a masivně dýhované dřevotřískové desky ( korpusy nábytku a vnitřní konstrukce ). Tloutka materiálu je 18 mm. Korpusy zásuvek jsou z obalovaného profilu ve spojení se značkovými zásuvkovými pojezdy HETTICH s dorazem. Záda komod, skříní či dna zásuvek jsou ze sololaku.

Nábytek PEDRO je vyráběn v ČR a dodáván v demontovaném stavu s montážními návody.

Fotogalerie -  nábytek PEDRO

Nábytek Pedro 01 Nábytek Pedro 02 Nábytek Pedro 03 Nábytek Pedro 04 Nábytek Pedro 05 Nábytek Pedro 06

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení Nábytek Pedro (173)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960