Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Nábytek ze smrku BR

Nábytek ze smrku BR

Nábytek ze smrkového masivu BR se vyznačuje výbornou kvalitou zpracování, nízkou cenou a celkově hezkým a příjemným designem. Světlá kresba dřeva a pěkná textura letokruhů vnese do vašeho domova potřebný kus přírody a svěžesti.   Hledáte kvalitní nábytek ze smrkového masivu za skvělou cenu ? Nábytková řada ze smrku BR je pak určena právě vám ! Provedení nábytku ze smrkového masivu...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Nábytek ze smrku BR

Nábytek ze smrkového masivu BR se vyznačuje výbornou kvalitou zpracování, nízkou cenou a celkově hezkým a příjemným designem. Světlá kresba dřeva a pěkná textura letokruhů vnese do vašeho domova potřebný kus přírody a svěžesti.

 

Hledáte kvalitní nábytek ze smrkového masivu za skvělou cenu ? Nábytková řada ze smrku BR je pak určena právě vám !

Provedení nábytku ze smrkového masivu BR

Korpusy skříní ze smrku a vnitřní vybavení nábytku ze smrkového masivu  jsou vyráběny ze standardní kvality smrkového dřeva. Korpus má sílu materiálu 18 mm. Dvířka, čela zásuvek a další čelní plochy jsou vyráběny z výběrové kvality smrkového dřeva s minimálním množstvím suků a vad.

Rámy postelí ze smrkového masivu jsou pevné a stabilní. Povrchová úprava je prováděna kvalitními ekologickými bezbarvými laky.

Určení nábytku z masivu smrku BR

Díky široké nabídce dřevěných postelí ze smrkového dřeva, skříní, komod a dalšího příslušenství lze nábytek z masivu smrku BR použít do libovolné místnosti v bytě či domě. Ložnice nebo dětské pokoje, zařízené nábytkem ze smrkového masivu,  vynikají hezkým a praktickým designem a příjemnou cenou.

 

Postele ze smrkového dřeva okouzlí každého vyznavače přírody. Mimo manželské postele ze smrkového masivu můžete z naší nabídky vybírat také patrové postele ze smrku, noční stolky a další příslušenství.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení Nábytek ze smrku BR (120)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960