Ložnice SOFIA a FLORENCIA Počet produktů: 34

Ložnice SOFIA a FLORENCIA představují nový trend v designu postelí pro rok 2014.  Do této nábytkové řady patří dva typy postelí -  postel SOFIA a postel FLORENCIA.

 

Tyto postele jsou vyráběny z masivu buku v cinkovaném provedení (parketový vzhled) s voudouředitelným atestovaným lakem. U postelí je možnost si vybrat z dvaceti různých odstínů moření. Design postelí Sofia a Florencia se vyznačuje dokonalým opracováním oblých hran, které jsou jedním z největších kritériií při výběru nové postele. 

 

Postele SOFIA a FLORENCIA se vyrábějí jako jednolůžka v rozměru 90x200 cm a dvoulůžka v rozměru 180x200 cm a je u nich možnost výškově nastavovat rošt dle požadované výšky ložné plochy. U obou postelí je možnost výběru z osmi různých hlavových čel, které můžete kombinovat a tím pádem máte na výběr z šestnácti variant.

 

U správné ložnice se nesmí zapomínat na doplňující prvky jako jsou komody, skříně, noční stolky a úložný prostor. Tyto prvky patří samozřejmě také do nabídky Sofia a Florencia. U obou těchto postelí je možnost úložného prostoru v podobě šuplíků a nebo úložného boxu.

Šuplíky se zasouvají z boku postele a jsou vyrobeny v 3/4 provedení, aby se mohli doplnit noční stolky. Všechny čela šuplíku, nočních stolku, komody a dvířka skříně jsou se stylovým vyfrézováním úchytu pro jednoduchou obsluhu.

 

Ložnice Sofia a Florencia se vyrábějí v ČR a dodávají sev demontovaném stavu s návodem k sestavení.

Počet produktů: 34