Dětský nábytek DONALD Počet produktů: 175

Dětský a studentský nábytek DONALD je určen pro děti  s velkou představivostí a vynalézavostí.  Výhodou nábytkového systému Donald je velké množství jednotlivých prvků, které lze vzájemně kombinovat a sestavovat.  Díky této možnosti jednoduše zařídíte dětský nebo studentský pokoj přesně podle vaší představy. 

 

Velkou výhodou pokojíčků Donald je také možnost doplnit nábytek, především pak postele , o krásné barevné textilní dekorace, chrániče na zábrany nebo látkové stany a tunely.  Díky těmto doplňkům zařidíte dětským nábytkem Donald jak růžové dětské pokoje pro holku, tak zelenkavé či modré dětské pokoje pro kluky.

 

Materiál pro nábytek DONALD

Dětské pokoje Donald se vyrábějí z laminovaného materiálu o síle 18 a 22mm - v odstínech buk a javor.  Oba odstíny jsou vhodné jak do dětských pokojů pro kluky, tak pro holčičí pokoje.  Samozřejmostí jsou kvalitní ABS hrany s velkou odolností proti poničení. Kování a pojezdy jsou produkcí kvalitní firmy Hettich. Záda komod, skříní či dna zásuvek jsou ze sololaku.

 

Fotogalerie - dětský a studentský nábytek DONALD

Dětský nábytek Donald 01 Dětský nábytek Donald 02 Dětský nábytek Donald 03 Dětský nábytek Donald 04 Dětský nábytek Donald 05 Studentský nábytek Donald 06 Studentský nábytek Donald 07 Studentský nábytek Donald 08

Počet produktů: 175