Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Postele s roštem a matrací

Postele s roštem a matrací

Akční SETY postele + matrace + rošty představují jedinečnou možnost zakoupení kvalitní postele včetně vhodného roštu a ortopedické matrace. Sestavy postel - matrace - rošty jsou zvýhodněny oproti samostatné nabídce a můžete je tedy pořídit za skvělou cenu.    Při nákupu akčního setu postele s matracemi získáte kvalitativně o několik tříd vyšší komfort pro spaní, než u pořízení...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Postele s roštem a matrací

Akční SETY postele + matrace + rošty představují jedinečnou možnost zakoupení kvalitní postele včetně vhodného roštu a ortopedické matrace. Sestavy postel - matrace - rošty jsou zvýhodněny oproti samostatné nabídce a můžete je tedy pořídit za skvělou cenu. 

 

Při nákupu akčního setu postele s matracemi získáte kvalitativně o několik tříd vyšší komfort pro spaní, než u pořízení typických čalouněných postelí s matrací. Z naší nabídky můžete vybírat jak manželské postele s rošty a matrací, postelové sety jednolůžka nebo postele s úložným prostorem a matracemi.

 

Pokud by jste si z naší nabídky akčních setů postelí nevybrali, nebo vám některá se součástí setu nevyhovuje ( např typ roštu nebo matrace ) kontaktujte nás na naší infolince. Rádi provedeme úpravu setu nebo vám sestavíme postelovou sestavu přesně dle vaší představy.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení Postele s roštem a matrací (59)

Ložnice

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960