Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

BMB

BMB s.r.o. je česká firma s dlouholetou tradicí výroby kvalitního nábytku z masivního dřeva, přírodní dýhy a laminované desky.  V současnosti je firma postele BMB zaměřena na především na výrobu kvalitních manželských a rozkládacích postelí z masivu buku nebo laminované desky. Ložnice BMB patří mezi vyhledávaný nábytek nejen v České republice, ale také například na Slovensku. Veškeré materiály, používané pro výrobu nábytku BMB  splňují evropské normy kvality a nezávadnosti.


Rozkládací postele BMB


Rozkládací postele BMB patří mezi velmi oblíbené výrobky této produkce. Rozkládací postele Ester Tandem nebo Tina Tandem jsou ideálním řešením spaní v malém interiéru nebo v garsonce. Poskytují maximální komfort spánku na kvalitní matraci a jsou multifunkční - pohodlná pohovka přes den a vysoce komfortní lůžko v noci s možností rozložení na dvojlůžko. Všechny typy rozkládacích postelí mají úložný prostor buď ve formě zásuvek anebo vestavěný, kam pohodlně složíte veškeré lůžkoviny přes den.


Ložnice a postele LINE


Čisté linie, kvalitní provedení a moderní design jsou základní charakteristikou ložnic a postelí Line. Užívejte si harmonii, vyzařující z těchto jedinečných postelí, které jsou oceněny certifikátem České kvality.


Luxusní postele DELINE a MILET


Originální design a moderní provedení jsou základní charakteristikou ložnice Deline. Kvalitní dubová dýha a dokonalé řemeslné provedení jsou zárukou té nejvyšší kvality. Použití masivního bukového dřeva a robustní kostrukce dodává ložnici Milet záruku nejvyšší kvality a přináší klidný a spokojený spánek svému majiteli.


Pokud jste nároční a hledáte nový nábytek do ložnice o vysoké kvalitě, pak jsou postele BMB tím ideálním řešením.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení BMB (80)

produktů na stránce

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960