Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Levné postele s roštem a matrací

Levné postele s roštem a matrací

Hledáte komplet na spaní do 10 tis. Kč tak, aby v ceně byla kvalitní postel, odolný rošt a zdravotní matrace ? Pokud ano, pak je toto oddělení určeno právě vám. Levné postele s matrací a roštem nabízejí jednoduché a ekonomické řešení do vaší malé i velké ložnice.   Jednotlivé postele s roštem a matrací jsou vyráběny v mnoha dezénech a odstínech - každá postel v jiné barevné kombinaci....

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Levné postele s roštem a matrací

Hledáte komplet na spaní do 10 tis. Kč tak, aby v ceně byla kvalitní postel, odolný rošt a zdravotní matrace ? Pokud ano, pak je toto oddělení určeno právě vám. Levné postele s matrací a roštem nabízejí jednoduché a ekonomické řešení do vaší malé i velké ložnice.

 

Jednotlivé postele s roštem a matrací jsou vyráběny v mnoha dezénech a odstínech - každá postel v jiné barevné kombinaci. Nejobíbenějšími odstíny jsou u levných postelových kompletů buk, borovice, ořech, třešeň nebo wenge. 

Základem každé levné sestavy pro spaní je pohodlná maželská postel o rozměru 160x200 cm popř. 180x200 cm nebo postel 90x200. Součástí levného kompletu jsou také kvalitní zdravotní matrace s pratelným potahem. Některé postele s roštem a matrací můžete dovybavit o komodu nebo noční stolek.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení Levné postele s roštem a matrací (16)

Ložnice

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960