Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Dřevěné postele s roštem a matrací

Dřevěné postele s roštem a matrací

Dřevěné postele s roštem a matrací patří mezi nejoblíbenější modely postelí, nabízených u INTENA nábytek. Základem každé dřevěné postele je kvalitní rám, vyrobený z různého druhu dřeva. Bukové dřevěné postele s matrací nebo dubové dřevěné postele patří mezi nejkvalitnější a nejpevnější.   Buk a dub patří mezi tvrdé a odolné dřeva. Postele s roštem a matrací vyráběné z těchto dřevin...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Dřevěné postele s roštem a matrací

Dřevěné postele s roštem a matrací patří mezi nejoblíbenější modely postelí, nabízených u INTENA nábytek. Základem každé dřevěné postele je kvalitní rám, vyrobený z různého druhu dřeva. Bukové dřevěné postele s matrací nebo dubové dřevěné postele patří mezi nejkvalitnější a nejpevnější.

 

Buk a dub patří mezi tvrdé a odolné dřeva. Postele s roštem a matrací vyráběné z těchto dřevin zaručí, že vám bude postel sloužit na velmi dlouhou dobu. Mezi levnější modely pak patří postelové komplety ze smrku nebo borovice. Tyto modely nabízejí ideální poměr mezi cenou a užitnou hodnotou. Za málo peněz můžete vnést do vaší ložnice díky smrkové nebo borovicové postele s roštem a matrací skvělý nádech přírody.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení Dřevěné postele s roštem a matrací (22)

Ložnice

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960