Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Sedací pytle, vaky

Sedací pytle, vaky

Sedací pytle a vaky představují všechny důležité vlastnosti moderního nábytku – jsou velmi pohodlné a praktické s plnou garancí zdravého sezení. Největší předností sedacích vaků Intena je pohodlnost, která je zajištěna vhodnou výplní - EPS kuličkami s minimální kompresí. Díky nim se sedací pytel tvarem dokonale přizpůsobí tvaru těla a pozici sedící osoby a zajistí opravdové pohodlí a...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Sedací pytle, vaky

Sedací pytle a vaky představují všechny důležité vlastnosti moderního nábytku – jsou velmi pohodlné a praktické s plnou garancí zdravého sezení. Největší předností sedacích vaků Intena je pohodlnost, která je zajištěna vhodnou výplní - EPS kuličkami s minimální kompresí. Díky nim se sedací pytel tvarem dokonale přizpůsobí tvaru těla a pozici sedící osoby a zajistí opravdové pohodlí a stabilitu.

 

Velkou předností moderních sedacích pytlů je rovněž osobitý a moderní design, který předurčuje použití sedacích vaků nejen v dětských pokojích, ale také v kterékoli místnosti interiéru. Praktičnost kvalitního sedacího vaku spočívá především v nízké hmotnosti, čímž je zajištěno snadné a pohodlné přemisťování. Kopírováním anatomického tvaru postavy se vytvoří správná opora pro páteř, což přináší tělu jeho přirozené držení a tedy zdravé sezení. Sedací vaky z nabídky na Intena.cz jsou vhodným doplňkem jakéhokoli pokoje.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení Sedací pytle, vaky (31)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960