Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Dětský nábytek MIA

Dětský nábytek MIA

Dětský nábytek MIA se vyznačuje krásnou barevností a pestrostí. Nábytek Mia nabízí mnoho variant barevných provedení v různých kombinacích, ve kterých zařídíta jak dětské pokoje pro kluky , tak nádherné pokojíčky pro holky .   Pohodlný a moderní dětský nábytek MIA splňuje požadavky i nejnáročnějších klientů.  Vyrábí se z laminovaných desek o síle 18 a 28 mm, hrany jsou opatřeny ABS...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Dětský nábytek MIA

Dětský nábytek MIA se vyznačuje krásnou barevností a pestrostí. Nábytek Mia nabízí mnoho variant barevných provedení v různých kombinacích, ve kterých zařídíta jak dětské pokoje pro kluky, tak nádherné pokojíčky pro holky.

 

Pohodlný a moderní dětský nábytek MIA splňuje požadavky i nejnáročnějších klientů.  Vyrábí se z laminovaných desek o síle 18 a 28 mm, hrany jsou opatřeny ABS hranou odolnou proti oděru o síle 0,5 mm a 2 mm. Nejsou zde žádné ostré rohy. Nohy skříní, stolů a kontejnerů se dají regulovat do výšky při instalaci nábytku na nerovné podlaze.

 

Kromě toho mají korpusy těchto prvků výřez na podlahovou lištu, umožňující jejich těsné přistavení ke stěně. Kontejner je vybaven pogumovanými kolečky šedé barvy, jež nezanechávají při pohybu stopy ani škrábance. U skříní a nočních stolků jsou použity rektifikační nohy s výškovou stavitelností do 15 mm. Dětský nábytek MIA je opatřen soklem, aby se zabránilo mechanickému poškození při úklidu a dostávání se drobných předmětů pod nábytek. Korpusy mají výřez na podlahovou lištu, což umožňuje přistavení nábytku těsně ke zdi. Řada Mia nabízí široký výběr skříní různých typů rozměrů a vnitřního vybavení.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení Dětský nábytek MIA (67)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960