Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Bukové postele Montero

Bukové postele Montero

Postele z masivu buku Montero jsou vyráběny z kvalitního bukového dřeva výběrové kvality. V nabídce bukových postelí z masivu naleznete modely s hlavovými i nožními čely různých tvarů.   Kromě přírodní povrchové úpravy lakem je možno bukové postele z masivu namořit na některý z oblíbených odstínů. Dřevěné bukové postele jsou vyráběny v široké škále velikostí a to jak u tzv....

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Bukové postele Montero

Postele z masivu buku Montero jsou vyráběny z kvalitního bukového dřeva výběrové kvality. V nabídce bukových postelí z masivu naleznete modely s hlavovými i nožními čely různých tvarů.

 

Kromě přírodní povrchové úpravy lakem je možno bukové postele z masivu namořit na některý z oblíbených odstínů. Dřevěné bukové postele jsou vyráběny v široké škále velikostí a to jak u tzv. manželských postelí tak jednolůžkových postelí. Mezi nejprodávanější patří manželské postele 160x200 a 180x200 cm.

 

Jako příslušentsví lze objednat úložné prostory, noční stolky, komody nebo zrcadlo. Na rám bukových postelí řady Montero je poskytována 5 let záruka. Všechny modely jsou vyrobeny v ČR.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení Bukové postele Montero (55)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960