Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Botníky

Botníky

Botník patří určitě mezi nepostradatelný kus nábytku v předsíni nebo na chodbě.  Botníky pomáhají udržovat pořádek, aby se naše boty jen tak nepovalovali rozházené po zemi.  Praktický botník je však i designovým doplňkem každé předsíně nebo větší či menší vsupní haly.   V naší nabídce naleznete jak klasické botníky z masivu , tak moderní botníky s charakteristickým designem. Všechny...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Botníky

Botník patří určitě mezi nepostradatelný kus nábytku v předsíni nebo na chodbě.  Botníky pomáhají udržovat pořádek, aby se naše boty jen tak nepovalovali rozházené po zemi.  Praktický botník je však i designovým doplňkem každé předsíně nebo větší či menší vsupní haly.

 

V naší nabídce naleznete jak klasické botníky z masivu, tak moderní botníky s charakteristickým designem. Všechny nabízené botníky INTENA jsou vyrobeny z kvalitního materiálu pro co nejdelší životnost i při pravidelném používání. Botníky z masivu jsou vyrobeny z vysoce kvalitního dřeva. Pořízením botníku od nás získáte nového praktického společníka do vaší předsíně, který bezpečně ochrání vaši oblíbenou obuv.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení Botníky (24)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960