Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Dětské postele

Dětské postele

Dětská postel patří mezi nejdůležitější nábytek v dětském pokoji. Dětské postele se nabízejí  v mnoha variantách s bohatou nabídkou příslušenství a textilních doplňků.  INTENA Nábytek se specializuje na dětské a studentské postele   pro všechny věkové kategorie !  Jsme kdykoli připraveni vám pomoci při výběru té správné dětské postele do pokojíčku pro vaše nejmilejší. Dětské postele se...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Dětské postele

Dětská postel patří mezi nejdůležitější nábytek v dětském pokoji. Dětské postele se nabízejí  v mnoha variantách s bohatou nabídkou příslušenství a textilních doplňků.  INTENA Nábytek se specializuje na dětské a studentské postele  pro všechny věkové kategorie !  Jsme kdykoli připraveni vám pomoci při výběru té správné dětské postele do pokojíčku pro vaše nejmilejší.

Dětské postele se skluzavkou nebo jako pirátská loď

Rozmanitost tvarů a textilních doplňků pro dětské postele je obrovská.  Základním kritériem pro výběr postele je tvar její konstrukce a celkový design rámu.  Podle typu konstrukce můžeme vybírat klasické nízké postele, zvýšené postele s domečkem, dětské postele se skluzavkou nebo patrové postele pro více dětí.


Vyvýšené dětské postele nabízejí zajímavý prostor pro hraní. Pokud je doplníte o textilní domečky nebo tunely v designu například hradu pro princeznu nebo pirátské lodi, vaše děti si je rychle zamilují. Velmi populární jsou rovněž funkční modely postelí . Patří mezi ně především dětské postele s přistýlkou.  Tyto modely jsou často používány v dětských pokojích o malých rozměrech.  Dětské postele s úložným prostorem zase poskytují potřebný prostor pro hry, hračky, oblečení nebo lůžkoviny.

Dětské postele z masivu aneb stabilita a bezpečnost

Při nákupu dětské postele by se měli rodiče kromě designu zaměřit také na její stabilitu a bezpečnost použitých materiálů.  Rám postele musí být dostatečně pevný, aby odolal i bouřlivému dovádění a občasnému skákání. Ujistěte se, že je vámi vybraná postel dostatečně pevná a odpovídá věku vašeho dítěte. Pro nejmenší je ideální postel opatřit zábranou proti pádu.


Zábrany na dětskou postel se nabízejí samostatně jako příslušenství , nebo můžou být přímo součístí dětské postele se zábranou. Správná volba materiálu je pro mnoho rodičů velkým oříškem. Ať již vyberete model dřevěné dětské postele z masivu nebo kvalitní laminované postele, s nákupem na Intena.cz nemusíte mít žádné obavy.  U většiny modelů dětský postelí uvádíme její nosnost, která je přímo úměrná celkové pevnosti konstrukce. 

Dobrá matrace do dětské postele je základ

Otázka volby správné matrace je při nákupu dětské postele rovněž velmi důležitá. Matrace do dětské postele by neměla být měkká, ale spíše tvrdší tak, aby byl podpořen ideální fyzický vývoj dítěte.  Pokud jde o postelový rošt, menší děti si určitě vystačí s klasickým dřevěným laťkovým rošte. Pro větší děti můžete pořídit rošt lamelový , nejépe však bez polohování.

 

Děti by v jejich vývoji měly spát ideálně ve vodorovné poloze , aby se zabránilo špatnému držení těla. Někteří rodiče zdůrazňují hravý vývoj dítěte , jiní hledí více na praktické funce dětské postele.  Bez ohledu na to, kterou možnost zvolíte , všechny typy modelů jsou v našem internetovém obchodě k dispozici v mnoha provedeních. Objevte proto svou dětskou postel na Intena.cz ještě dnes !

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc BŘEZEN

< >

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

  Zboží v oddělení Dětské postele (404)

  Dětský pokoj

  Sleva 2% na vše a doprava zdar
  Sleva DPH domino
   
   777 158 960