Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Dětské pokoje

Dětské pokoje

Dětské pokoje - sestavy představují skvělé řešení do každého bytu či domu, kde plánujete pořídit dětský nábytek v jednotném kompletním stylu. Díky pořízení celého dětského pokoje v sestavě již nemusíte v budoucnu řešit otázku, zda se ten či onen díl bude časem ještě vyrábět. V sestavě dětského pokoje jednoduše zařídíte celý dětský pokoj najednou a navíc za skvělou cenu. Zůstává jen na...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Dětské pokoje

Dětské pokoje - sestavy představují skvělé řešení do každého bytu či domu, kde plánujete pořídit dětský nábytek v jednotném kompletním stylu. Díky pořízení celého dětského pokoje v sestavě již nemusíte v budoucnu řešit otázku, zda se ten či onen díl bude časem ještě vyrábět. V sestavě dětského pokoje jednoduše zařídíte celý dětský pokoj najednou a navíc za skvělou cenu. Zůstává jen na vás, jak dětský nábytek ze sestavy rozmístníte a ustavíte ve vašem pokoji.

Dětská postel jako základ dětského pokoje

Základem každé sestavy do dětského pokoje je dětská postel. V oddělení dětského nábytku na Intena.cz naleznete nejčastěji dětské postele s úložným prostorem nebo dětské postele vyvýšené. Součástí dětského pokoje pak bývá také dětský psací stůl, knihovna, šatní skřín nebo komoda. Sestavu do dětského pokoje můžete pořídit celou najednou, nebo lze u některých dětských pokojů objednat jen jednotlivé části.

Dětské pokoje pro kluka a holku

Některé dětské sestavy jsou navrhovány tak, aby byli barevně a designově univerzální a jejich použití bylo vhodné do jakéhokoli dětského pokoje.  Pokud však zařizujete dětský pokoj pro holku nebo kluka, můžete vybírat ze sestav vyráběných přímo pro ně. Dětské pokoje pro kluky se vyznačují odolnou konstrukcí, barevně v nich  převládá zelená a modrá barva. U dětských pokojů pro holky zase dominuje růžová, lila, fialková nebo oranžová.

Dětské pokoje z masivu nebo lamina

Materiálem na výrobu dětského pokoje může být lamino nebo masivní dřevo. Dětské pokoje z lamina se vyznačují dobrou kvalitou zpracování a především pak nízkou cenou. Dětské pokoje z masivu představují špičku v oblasti dětsého nábytku. Pořízením dřevěného dětského pokoje můžete vašim dětem dopřát ten nejlepší dětský nábytek, který je v současnosti vyráběn.  Některé řady dřevěného dětského nábytku nabízí možnost moření. Například bílé dětské pokoje jsou posledním hitem, nabízeným u INTENA nábytek.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

  Zboží v oddělení Dětské pokoje (75)

  Dětský pokoj

  Sleva 2% na vše a doprava zdar
  Sleva DPH domino
   
   777 158 960