Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Nábytek do dětského pokoje

Nábytek do dětského pokoje

Žádný  správný dětský pokoj se neobejde bez potřebného množství úložných prostorů.  Nábytek do dětského pokoje má funkci ochrany před prachem, sluncem a zajišťuje v dětském pokoji potřebný pořádek. Skříně a komody do dětského pokoje sjednocují a dolaďují celý interiér, vhodným výběrem tohoto nábytku bude váš dětský pokoj vypadat vždy skvěle uklizeně a uspořádaně. Kvalitní skříně do...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Nábytek do dětského pokoje

Žádný  správný dětský pokoj se neobejde bez potřebného množství úložných prostorů.  Nábytek do dětského pokoje má funkci ochrany před prachem, sluncem a zajišťuje v dětském pokoji potřebný pořádek. Skříně a komody do dětského pokoje sjednocují a dolaďují celý interiér, vhodným výběrem tohoto nábytku bude váš dětský pokoj vypadat vždy skvěle uklizeně a uspořádaně.

Kvalitní skříně do dětského pokoje

Mezi nejpoužívanějším nábytkem do dětského pokoje jsou určitě šatní skříně, které můžete vybírat z několika provedení.  INTENA nábytek nabízí šatní skříně  policové, skříně se šatní tyčí nebo tzv. pološatní skříně, které obsahují kombinaci polic a šatních tyčí.

 

Některé typy šatních skříní jsou navíc vybaveny zásuvkami na pojezdech.  Podle počtu dveří pak můžete vybírat šatní skříně dvoudvéřové nebo třídvéřové ( trojkřídlové ).  Přístup do šatní skříně může být klasickým otevíráním dvířek nebo jsou v poslední době oblíbené šatní skříně s posuvnými dveřmi.

Dvířková nebo zásuvková komoda ?

Komody do dětského pokoje patří k velmi praktickým a účelným typům nábytku.  V dětském  pokoji nezaberou mnoho místa přitom nabízejí přehledný prostor pro uložení drobnějšího oblečení nebo her a hraček.  Díky praktické komodě mají děti okamžitě po ruce vše, co zrovna potřebují. 

 

V naší nabídce naleznete jako komody se šuplíky ( zásuvkami ) , tak komody dvířkové s poličkami, nebo komody kombinované. Ty se skládají vždy z jednoho , dvou či více šuplíků a z dvířkové části s poličkami. Neváhejte proto a objevte na Intena.cz váš vysněný nábytek do dětského pokoje, neboť v naší nabídce naleznete skříně a komody snad všech rozměrů a odstínů.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc BŘEZEN

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Nábytek do dětského pokoje (903)

    Dětský pokoj

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960