Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Dětské pokoje z masivu

Dětské pokoje z masivu

Dřevěné dětské pokoje patří mezi nejkvalitnější výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u dětského pokoje z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější jsou dětské pokoje z masivního buku nebo nebo dubového. Bukové dětské pokoje se vyrábí v přírodním provedení, často je však na výběr možnost moření na různé odstíny, mezi nimiž převažuje...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Dětské pokoje z masivu

Dřevěné dětské pokoje patří mezi nejkvalitnější výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u dětského pokoje z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější jsou dětské pokoje z masivního buku nebo nebo dubového.


Bukové dětské pokoje se vyrábí v přírodním provedení, často je však na výběr možnost moření na různé odstíny, mezi nimiž převažuje bílá barva. Levnější variantou jsou dřevěné dětské pokoje z masivu smrku a dětské pokoje z masivní borovice.

Dětské postele z masivu jako základ

Součástí každého správného dětského pokoje z masivu je pevná dřevěná dětská postel. U INTENA nábytku můžete vybírat z více než 200 typů dětských postelí z masivního dřeva. Jednotlivé modely se liší designem, materiálem a barevným odstínem. V nabídce dětských dřevěných postelí z masivu jsou jak modely určené pro chlapecké dětské pokoje tak postele do dětského pokoje pro holky.

 

Prostor ve spodní části dřevěné dětské postele může být otevřený, nebo může být řešen jako dětská postel s úložným prostorem se zásuvkou, nebo výklopným roštem. Dřevěné dětské postele z masivu se podle výšky konstrukce dělí na nízké dětské postele z masivu,  vyvýšené dřevěné postele nebo dětské patrové postele z masivu. V současnosti jsou také velmi oblímené dětské postele z masivu 140x200 nebo 120x200 centimetrů. 

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Dětské pokoje z masivu (10)

    Dětský pokoj

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960